« Travanj 2024 »

Obavijest o Odluci o dodjeli sredstava osnovnim i srednjim školama za nabavu nastavnih sredstava i opreme
Autor: Sanja Kovačević, 12. 12. 2019.

Drage kolegice i kolege

U petak, 6.12. na stranicama MZO-a objavljena je vijest o Odluci o dodjeli sredstava osnovnim i srednjim školama za nabavu nastavnih sredstava i opreme potrebnih za provedbu kurikuluma, prema kojoj je svakoj školi dodijeljen određeni iznos sredstava za opremanje.
Posebno je u odluci istaknuto tehničko područje kao prioritetno (nastavna sredstva, potrošni materiali, alati i uređaji).
Tekst odluke s popisom škola

Objavljujem svima ovu obavijest i pozivam vas da pristupite izradi popisa opreme koja vam za nastavu TK treba.

Moja preporuka je da na razini školskog stručnog aktiva izradite popis, sa što detaljnijim opisom potrebne opreme/materijala, brojem komada, cijenom (okvirno ili iz web kataloga), te da definirate dobavljača. Pogotovo ukoliko u prvoj "rundi" opremanja niste dobili dovoljno sredstava, sad imate priliku nadopuniti i tražiti još.

Uz pozdrav, Sanja Kovačević